System MoreView

NIEOGRANICZONA SWOBODA KSZTAŁTOWANIA PRZESTRZENI

KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

Panoramiczny widok na otoczenie, optyczne powiększenie powierzchni mieszkalnej i poczucie łączności z naturą to tylko kilka z licznych zalet drzwi przesuwnych powstających na bazie systemu Moreview.

Ultranowoczesny, minimalistyczny design rozwiązania pozwala na całkowite ukrycie aluminiowej ramy konstrukcji w posadzce, ścianach i suficie, dzięki czemu zaciera się granica między wnętrzem domu a zewnętrznym otoczeniem. Efekt ten potęguje bezprogowa zabudowa ułatwiająca przemieszczanie. System Moreview pozwala na tworzenie ciągów przeszkleń bez widocznych od zewnątrz elementów aluminiowych.

CECHY SYSTEMU

System wielkogabarytowych drzwi przesuwnych o wąskich profilach całkowicie ukrytych w posadzce, ścianach i suficie. Moreview daje możliwość konstruowania drzwi o max. wysokości do 4 m oraz max. ciężarze skrzydła przesuwnego do 500 kg. Za estetyką konstrukcji przemawia m.in. widoczna szerokość słupka na zejściu skrzydeł wynosząca tylko 27 mm. Innowacyjna budowa pozwala na instalowanie tafli szklanych obok siebie bez widocznych z zewnątrz elementów aluminiowych. Słupek statyczny umożliwia tworzenie ciągu przeszkleń stałych, a całoszklany narożnik pozwala na ich łączenie pod dowolnym kątem.

ZALETY SYSTEMU

  • nieograniczony dostęp światła słonecznego – transparentność do 98%.
  • niezależne konstrukcje systemu Moreview mogą być łączone pod kątem 90º.
  • słupek statyczny pozwala na konstruowanie ciągu przeszkleń stałych, które dodatkowo można łączyć pod dowolnym kątem dzięki zastosowaniu całoszklanego narożnika.
  • sterowanie manualne lub automatyczne. Mechanizm sterujący ukryty lub zamontowany na zewnątrz konstrukcji,
  • możliwość szklenia od zewnątrz.
  • odwodnienie liniowe zintegrowane z ościeżnicą.
  • system Moreview pozwala na wymianę zużytych rolek jezdnych bez konieczności zdejmowania ciężkich skrzydeł drzwiowych.