Stolarka
Aluminiowa

Masterline 8

System MasterLine 8 doors to szeroka gama wysoko izolowanych, solidnych drzwi, które spełniają nowoczesne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, termicznej izolacyjności i stabilności, pozwalając jednocześnie na tworzenie naprawdę dużych drzwi wejściowych.

MasterLine 8 doors daje możliwość otwierania drzwi do wewnątrz i na zewnątrz, dostępna jest również wersja obrotowa. Drzwi mogą być panelowe lub przeszklone. Ofertę uzupełnia szeroka gama zamków i klamek.

System MasterLine doors zaprojektowano pod kątem wygody. Bardzo wysoka szczelność na wodę i powietrze oraz doskonałe parametry termiczne ML 8 doors zostały potwierdzone certyfikatem Passive Housing.

System MasterLine 8 spełnia wymagania klasy 3 w zakresie odporności na włamania, pozwala tworzyć drzwi o bardzo dużych wymiarach i wadze do 250 kg i ma potwierdzoną wyjątkową trwałość (klasa 8).

dostępna kolorystyka

inne systemy tego producenta

Profesjonalny montaż

Energooszczędne budownictwo to w dzisiejszych czasach standard. W przypadku stolarki otworowej optymalnym działaniem mającym na celu zachowanie energooszczędności jest ciepły montaż okien, który zyskuje coraz większą popularność.