Stolarka
Aluminiowa

Masterpatio

Wprowadzając MasterPatio, Reynaers Aluminium potwierdza swoją pozycję godnego zaufania dostawcy wysokiej jakości systemów przesuwnych. System MasterPatio zaprojektowano tak, by połączyć pełen komfort użytkowania, minimalistyczną estetykę dopracowaną do najmniejszego detalu, zrównoważone rozwiązania i nieograniczoną swobodę projektowania.

Izolacyjność termiczna spełniająca wymogi certyfikacji Passive House i najlepsza w tej klasie wodoszczelność (do 1500Pa) połączona jest z pięknymi liniami i dopracowanymi detalami. Komponenty i akcesoria są w większości ukryte lub zintegrowane z profilami. Wymiary i linie są spójne dla wszystkich widocznych profili konstrukcji.

MasterPatio to duży krok naprzód w naszych staraniach o tworzenie bardziej zrównoważonych systemów. Osiągamy to m.in. poprzez wykorzystanie pasków izolacyjnych z recyklingu, ograniczenie ilości odpadów produkcyjnych oraz zapewnienie dobrego wyglądu przez dekady przy minimalnej konserwacji.

MasterPatio jest w pełni kompatybilny z systemem MasterLine 8. Dzięki temu otrzymujemy kompletne rozwiązanie do tworzenia jednokondygnacyjnych przeszklonych fasad, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i wysokich apartamentowcach.

dostępna kolorystyka

inne systemy tego producenta

Profesjonalny montaż

Energooszczędne budownictwo to w dzisiejszych czasach standard. W przypadku stolarki otworowej optymalnym działaniem mającym na celu zachowanie energooszczędności jest ciepły montaż okien, który zyskuje coraz większą popularność.