Stolarka
Aluminiowa

Concept System® 24-SL

Concept System® 24-SL to system termoizolowany, przeznaczony dla okien otwieranych na zewnątrz, który charakteryzuje się lekkością, stabilnością oraz nieskomplikowaną technologią produkcji. Wysmukłe kontury zewnętrzne oraz specjalnie zaprojektowane listwy przyszybowe nadają systemowi niepowtarzalny wygląd.

Wszystko to, w połączeniu z najwyższym stopniem izolacyjności sprawia, że system CS 24-SL doskonale nadaje się do stosowania nie tylko w nowo powstałych budynkach, ale również do renowacji okien o konstrukcji stalowej, budynków mieszkalnych, szkół oraz budynków użyteczności publicznej.

Standardowe elementy otwierane na zewnątrz mogą być używane w wielu kombinacjach, w zależności od potrzeb danego budynku. System okienny CS 24-SL doskonale współgra z systemem drzwiowym CS 24-SL. Co ciekawe, system ten, pomimo swojej lekkości, jest rozwiązaniem antywłamaniowym w klasie 2.

dostępna kolorystyka

inne systemy tego producenta

Profesjonalny montaż

Energooszczędne budownictwo to w dzisiejszych czasach standard. W przypadku stolarki otworowej optymalnym działaniem mającym na celu zachowanie energooszczędności jest ciepły montaż okien, który zyskuje coraz większą popularność.